Yhteystiedot

Jätä viesti, ja palaamme asiaan pikimmiten.

Ota yhteyttä

Asiakas­palvelu

Puh. 045 631 4322
info@halsa.fi

Toimipisteet ja yhteyshenkilöt

Helsinki
Janne Karjula
045 631 4322
janne@halsa.fi
Kumpulantie 3
00520 Helsinki

Kuopio
Miika Jokitalo
0400 420 529
miika.jokitalo@halsa.fi
Ankkuritie 1
70460 Kuopio

Oulu
Lari Karjula
050 352 9331
lari@halsa.fi
Vihikari 10
90440 Kempele

Jyväskylä
Elias Huhtinen
050 323 9151
elias.huhtinen@halsa.fi
Ylistönmäentie 24
40500 Jyväskylä

Kokkola
Johanna Paloranta
050 353 1500
johanna.paloranta@halsa.fi
Vaasantie 6
67100 Kokkola

Tampere
Kaisa Nevalainen
040 505 6692
kaisa.nevalainen@halsa.fi
Finlaysoninkuja 9
33210 Tampere

Ota yhteyttä

Valmennustemme sisältö ja kesto yksilöidään aina organisaation toiveiden mukaisiksi.
Ota yhteyttä, niin kartoitetaan tilanne ja otetaan seuraavat askeleet kohti menestystä.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.